برای نمایش هر چه بهتر سایت از مرورگر فایر فکس استفاده نمایید.

برای دانلود میتوانید بر روی عکس کلیک کنید

در ضمن این را یادآور میشویم سایت ما از مرورگر Internet Explorer6 پشتیبانی نمیکند.

زیرا  چند سال است این مرورگر دیگر مورد تایید مایکروسافت نمیباشد.

با تشکر اسماعیلیان

(همچنین  شما می توانید توسط شماره  33322262  با موسسه دانش پژوه تماس حاصل نمایید)


*** خداوند امید من - پشتیبان من - راهنمای من و چراغ راه من باشد. *** (لئوپولدکرونیکر) **معیار واقعی بودن تصمیم، آن است که دست به عمل بزنیم. آنتونی رابینز **نشاط، آزادی مطلق است. تو حرکت به بالا را آغاز میکنی؛ نشاط به تو بال می دهد تا با آن پرواز کنی. اشو **رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است. آنتونی رابینز **هرریاضیدان وقتی کامل است که تااندازه ای هم شاعر باشد** (ویرا اشتراوس) **افراد موفق هیچ وقت اجازه نمیدهند که شرایط آزارشان دهد. مارک فیشر گاوس:ریاضیات ملکه ی علوم است و نظریه ی اعداد سلطان آن! انیشتین:ما در فیزیک تا زمانی که اثبات های ریاضی هستند چیزی را آزمایش نخواهیم کرد! **وقتی که هدف روشنی داشته باشیم احساس روشنی به ما دست میدهد. آنتونی رابینز **اعتقادات ما اعمال افکار و احساسات ما را شکل میدهد. آنتونی رابینز**

معرفی

به نام سرآغاز هستی بخش

معمولا اگر از هر دانش آموز و دانش پژوهشی بپرسیم ، در آزمون ورودی دانشگاه ها بهترین درس ها کدامند ، درس های تخصصی رشته خود را نام می برند و شاید به این نکته توجه ندارند که دیگر داوطلبان نیز همان گونه فکر میکنند ، اما به یقین درسی در کنکور تعیین کننده است که تعداد کمتری از داوطلبان قادر به پاسح گویی آن می باشند.(ریاضی)

 

بنابراین تصمیم بر این است که با توجه به اصل یادگیری ریاضی و با هدف ابداع روش های ساده برای هر نوع آزمونی اماده شویم. امید است بتوانیم گامی بلند برای خودمان و برای موفقیت های علمی و اجتماعی ، ... برداریم.

 

با توکل به پروردگار

با تشکر

محمد اسماعیلیان

اول زمستان 1390

01133322262

شما اینجا هستید: Home معرفی

Design & Support by MSM Group  Power by Joomla